Carieră

Cerințe față de candidat:

- Studii superioare sau absolvent 2019.
- Aptitudini excelente de negociere, comunicare verbală și scrisă.
- Experiență în comunicarea cu clienții constituie un avantaj.
- Amabilitate.
- Cunoașterea avansată a calculatorului (Microsoft Office, Word, Excel, Outlook).
- Nivelul înalt de responsabilitate.
- Spirit de echipă.
- Cunoașterea avansată a limbilor române, ruse și engleze (obligatoriu).

Responsabilitățile postului:

- Preluarea apelurilor de la client și procesarea cererilor sau informațiilor parvenite.
- Oferirea informației necesare.
- Gestionarea situațiilor mai tensionate și găsirea soluțiilor pentru client, ameliorând situația creată.
- Coordonarea cu managementul companiei răspunsurile la întrebările mai complicate.
- Înregistrarea și raportarea nemulțumirilor clienților în scopul creșterii calității serviciilor prestate.

Oferim:

- Loc de muncă stabil și interactiv.
- Contract individual de muncă + pachetul social deplin.
- Salariu motivant.
- Creștere profesională.
- Instruire și traininguri în domeniu.
- Oficiu modern, mediu de lucru plăcut și motivant.

Doar persoanele ce corespund tuturor cerințelor vor fi invitate la interviu.